Odwiedziny gości

Dziś:31
Wczoraj:182
W tym tygodniu:213
W tym miesiącu:5,240
W tym roku:150,555
Wszystkich:308,170

Wyniki LIVE

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Dolnośląskiego ZPN

Informacje z PPN

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Dolnośląskiego ZPN

Zarząd Dolnośląskiego ZPN zaprasza przedstawicieli- delegatów Państwa klubów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Dolnośląskiego ZPN. Zgromadzenie odbędzie się w dniu 18 listopada /wtorek/ br. (I termin- 15, II termin-15:30) w hotelu Haston City Hotel, we Wrocławiu przy ul. Irysow7ej 1-3Informujemy, że każdy z Państwa przedstawicieli otrzyma bezpłatny bilet na mecz Polska-Szwajcaria, który odbędzie się w tym samym dniu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu o godzinie 20:45.Gościem Specjalnym Walnego Zgromadzenia będzie Prezes PZPN- p. Zbigniew Boniek. 

Poniżej załączamy dokumenty związane z organizacją Zgromadzenia

Regulamin

Porządek Obrad

admin dnia 21 październik 2014 12:28 · Kategoria: Informacje z PPN · 0 komentarzy · 75 czytań ·Drukuj

Ostatni szansa na zdobycie uprawnień trenerskich !!!

Informacje z PPN

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN informuje o organizacji kursów trenerskich: UEFA A (dla osób, które posiadają UEFA B min. 2 lata), UEFA B (dla osób, które posiadają dyplom UEFA C min. 1 rok), UEFA B wyrównawczy (dla osób, które posiadają uprawnienia instruktora piłki nożnej lub trenera II klasy) oraz UEFA C (dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i mają średnia wykształcenie).

admin dnia 06 październik 2014 12:20 · Kategoria: Informacje z PPN · Czytaj więcej · 1 komentarz · 179 czytań ·Drukuj

Turniej Amatorów Lądek Zdrój

Inne

Zapraszamy wszystkich amatorów i byłych piłkarzy, to największy festyn piłkarski w Kotlinie Kłodzkiej. Masa kibiców, niezapomniane emocje i wspaniałe nagrody. Dzięki Sponsorom Piekarnia Marcela, Telefony D&K, Restauracja Sudecka udało się stworzyć jedyny i nie powtarzalny festyn piłkarski. Super wyżywienie dla każdego do tego rozgrzewające napoje itp. Zapraszamy wszystkich którzy jeszcze nie bawili się z nami. Zgłoszenia drużyn do 9.10.2014 na lkrys@wp.pl albo w dniu turnieju !!!! Serdecznie zapraszamy !!! Pełen regulamin na https://www.facebook.com/orlikladek

Obrazy: orlikturniej-page0001.jpg

admin dnia 03 październik 2014 23:10 · Kategoria: Inne · 0 komentarzy · 93 czytań ·Drukuj

Informacje z PPN - aktuaklizacja

Informacje z PPN

W tym miejscu będziemy podawać i aktualizować informacje dot. rozgrywek.

 

1. Drużyna Klasy terenowej młodzików ATS/filia Śląsk Wojbórz rozgrywa mecze w charakterze gospodarza na boisku w Ołdrzychowicach.

2. Przypominamy klubom, że powraca do życia przepis z Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN dot. opłaty za otrzymanie 5 kar indywidualnych w jednym meczu. Zostało to zarzucone w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu ale obecnie przywrócone. Także klub, którego drużyna a własciwie jej zawodnicy otrzymają 5 kar indywidualnych (napomnienie, wykluczenie bezpośrednie) w jednym spotkaniu, będzie uiszczał opłaty z tego tytułu, zgodnie z zapisami regulaminowymi. 

3. Przypominamy o obowiązku posiadania konta w systemie extranet wszystkich klubów poszczególnych klas rozgrywkowych. Dotyczy to nawet szkółek grających w lidze orlika czy innych klubów posiadających tylko drużyny młodzieżowe. Kluby które nie złozyły stosownych wniosków prosiomy o jak najszybsze zarejestrowanie się we wspomnianym systemie.

Jery dnia 02 wrzesień 2014 10:51 · Kategoria: Informacje z PPN · 5 komentarzy · 219 czytań ·Drukuj

MLKS Radków wycofuje juniorów.

Juniorzy

Wydział Gier informuje, że MLKS Radków wycofał drużynę z rozgrywek Terenowej Klasy Juniorów gr. 1. Tym samym prosimy poszczególne kluby o wykreślenie z terminarza rozgrywek wymienionej druzyny i wpisanie w to miejsce słowa "pauza". W terminarzach systemu extranet zmiana zostanie naniesiona przez OZPN Wałbrzych.

 

Przypominamy, że wcześniej z grupy 1 Ligi Orlika wycofał się Piast Nowa Ruda.

Jery dnia 29 sierpień 2014 11:42 · Kategoria: Juniorzy · 5 komentarzy · 252 czytań ·Drukuj

PUCHAR POLSKI

Informacje z PPN

W środę 20.08.2014 roku odbył się jedyny mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu w Kłodzku. Z rozgrywek wycofała się Perła Płonica. Do rozgrywek szczebla OZPN bez gry kwalifikuje się Polonia Ząbkowice Śląskie, Kryształ Stronie Śląskie i Ślęza Ciepłowody.

 

W   w Woliborzu Słowianin wygrał z WLKS Wambierzyce 3:1 i jako czwarty zespół awansował dodalszych gier.

Jery dnia 18 sierpień 2014 09:38 · Kategoria: Informacje z PPN · 3 komentarze · 193 czytań ·Drukuj

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

PPN Kłodzko Regio Wyniki Piasek Potworów - Oficjalna Strona Klubu Zamek Trzebieszowice - Oficjalna Strona Klubu Granica Tłumaczów - Oficjalna Strona Klubu Wieża Rudnica - Oficjalna Strona Klubu Huragan Bożków

Napisz do nas:

Administrator

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design by Maciej Radzikowski
© 2012 - 2014